Samskipnaden gir 20 millioner tilbake til studentene
Samskipnaden gir 20 millioner tilbake til studentene Avvikler depositumskrav
Samskipnaden gir 20 millioner tilbake til studentene Avvikler depositumskrav
Samskipnaden gir bort retromøbler fra 90-tallet, og håper kvalitetsmøblene fra OL på Lillehammer får leve videre Nå kan man sikre seg et stykke OL-historie helt gratis
Ikke alle internasjonale studenter reiser hjem til jul, og et besøk hos en familie i løpet av høytiden kan gjøre en stor forskjell. Vi håper derfor at Tromsø kan åpne hjerterom og husrom gjennom å gjøre plass til en ekstra person eller to ved middagsbordet en av juledagene.
Offisiell åpning av Samskipnadens nye studentboliger i Longyearbyen. Et fremtidsrettet bygg tilpasset det arktiske klimaet med bærekraft som grunnpilar
Norges arktiske studentsamskipnad bygger nye studentboliger i Longyearbyen og skal ansette en stedlig leder.
Etter omfattende renovering av Nyland studentboliger er hele B-blokka nå oppgradert til 2021 versjon.
Samskipnaden plasserer studentene i hjertet av Longyearbyen! Søndag 14.mars ankom et skip lastet med studentboliger Longyearbyen havn, og vårt arktiske boligtilbud kan endelig ta form.
Samskpnaden bygger nye studentboliger midt i Harstad sentrum, nærmere forelesningssalen kommer du knapt. Studentboliger i Havnegata 11 blir en realitet!
Kraft sportssenter feirer digitalt 20-årsjubileum. Studenter har vært svett på Kraft i 20 år
Samskipnaden tilbyr nå rådgivingstimer ute i det fri
Kraft sportssenter melder at de har hatt 10.000 flere besøk høsten 2020 enn i samme periode i fjor! Dette til tross for strenge smittevernrestriksjoner.
Samskipnaden åpner kaffesykkel i foajeen på campus Barista på hjul
Norges arktiske studentsamskipnad har fått til sammen 28,9 millioner kroner til å oppgradere studentboliger. - Dette er full pott, vi kunne ikke håpet på mer, sier Hans Petter Kvaal, direktør i Samskipnaden.